top of page

Horoskopi 31 gusht 2020

Dashi

(21 mars- 20 prill)


Mund të mbështeteni në këtë ditë edhe sepse ekzistojnë zgjedhje të rëndësishme për të parë në të ardhmen! Duhet thënë, sidoqoftë, se në dashuri ka shumë paqartësi: madje çiftet e duan shumë njëri-tjetrin, së fundmi për arsye pune ose për probleme serioze në familjen e njërit prej tyre, ata kanë qenë të larguar psikologjikisht ose fizikisht.


Demi

(21 prill- 21 maj)


Ju gjej shume te merzitur! Dhe kjo do të thotë që ju nuk dëshironi të shqetësoheni rreth vetes, se doni të kaloni një të hënë larg nga kaosi. Këtu gjithmonë duhet të kuptoni se kush është pranë jush sepse me njerëz që nuk ju kuptojnë në dashuri ose që kohët e fundit kanë rezultuar se janë pak në kundërshtim me idetë tuaja, rrezikoni të grindeni.


Binjaket

(22 maj - 21 qershor)


Ju jeni të etur për dashuri! Po shikoj yjet e shtatorit dhe më përgjithësisht ata të vitit 2021, dhe duhet të them se shenja juaj mund të rimëkëmbet me shumë forcë. Duhet thënë gjithashtu se kjo është një kohë kur emocionalisht keni një mënyrë të shkëlqyeshme për të bërë.Gaforrja

(22 qershor- 22 korrik)


Midis të Premtes dhe të Shtunës keni përjetuar një moment të një kaosi të madh dhe duhet thënë që në dashuri nëse ka kaos, mbase është për shkak se ju e ndërtuat atë! Ndonjëherë duhet të kuptoni me kë po flisni që të përpiqeni të keni marrëdhënie më të qarta. Nëse keni jetuar një histori për një kohë, mund të ndiheni më pak gjatë kësaj kohe.Luani

(23 korrik- 23 gusht)


Ju ndjeni një agjitacion të fortë që do të vazhdojë edhe nesër. Këtu duhet të kuptoni se si po shkon edhe puna juaj: nëse kohët e fundit keni pasur një përgjegjësi të madhe, duhet t'u tregoni të tjerëve se jeni të fortë. Në të vërtetë, ju jeni i tensionuar sepse ju është dashur të mbyllni një situatë biznesi në muajt e fundit, dhe kjo ende ju bën pak të trazuar.Virgjeresha

(24 gusht- 23 shtator)


Për momentin e rëndësishme është të jetosh pa hezitim atë që dëshiron më shumë. Idetë tuaja janë të qarta, arsyeshmëria juaj është e madhe, dhe për këtë arsye ju mund të jeni një lloj feneri që ndriçon gjithashtu njerëzit përreth jush. Me Jupiterin dhe Saturnin në favor, çdo emocion mund të jetë i duhuri!Peshorja

(24 shtator - 21 tetor)


Ditë interesante, e vlefshme për marrëdhënie, për kontakte, të gjitha përkundër asaj që ndodhi mes ditës së Premte dhe të Shtunë, sepse këto ishin 48 orë që bënin tendosje për të gjitha marrëdhëniet, të gjitha emocionet. Me Marsin në opozitë, është e vështirë të qëndrosh i qetë këto ditë.Akrepi

(24 tetor- 22 nentor)


Bëni kujdes në marrëdhëniet tuaja me Ujorin dhe Demin, veçanërisht nëse duhet të bëni diçka që nuk ju përshtatet këtyre ditëve. Ndonjëherë të gjithë jemi të detyruar të përballemi me një pasiguri të vogël ose mbase të vazhdojmë gjëra që nuk na pëlqejnë. Duket sikur të paktën deri më sot keni qenë në një gjendje tensioni të madh ose duhet të përballeni me një udhëtim, një situatë që nuk ju përshtatet.Shigjetari

(23 nentor- 21 dhjetor)


Ju jeni të gjallë, të shkathët! Dhe së shpejti, kur Venus te jete ne pozicion te favorshëm, në shtator do të gjeni gjithashtu me një optimizëm të madh dhe një dëshirë të madhe për të bërë. Gjithçka që ju propozoni në këtë periudhë mund të jetë një fener për të ardhmen.Bricjapi

(22 dhjetor- 20 janar)


Ju e dini se çfarë dëshironi, por deri më tani nuk keni qenë në gjendje ta merrni, sigurisht jo faji juaj! Por ju jeni një person që dini të prisni: është e vërtetë që shpesh nuk prisni gjithçka menjëherë, por ka kaluar shumë kohë, kështu që si në punë ashtu edhe në dashuri tani po përpiqeni të kompensoni kohën e humbur.Ujori

(21 janar- 18 shkurt)


Në këtë ditë ju ndjeheni elektrike! Dhe kur jeni veçanërisht të gjallë, rrezikoni të bëni shumë ose të thoni shumë! Ndonjëherë ju zemëroheni për atë që po ndodh rreth jush, por duhet të jemi të sinqertë, gjatë tre muajve të fundit jeni ju që keni ndezur siguresën për të nxitur situata, për të krijuar disa lajme!Peshqit

(19 shkurt- 20 mars)


Ju jeni ende duke luftuar për të zgjidhur disa punë dhe probleme ekonomike, por shtatori është një muaj që do të sjellë fat ose në çdo rast më shumë burime sesa gushti. Shpresoj të keni takuar një pasion: ndonjëherë pasionet tuaja janë shumë të munduara dhe madje ka nga ata që kanë bërë zgjedhjen e dashurisë duke hequr dorë nga diçka kur bëhet fjalë për punën.

154 visualizzazioni0 commenti

Post recenti

Mostra tutti

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page