top of page

Horoskopi per fundjaven 27-28 mars


Dashi

(21 mars- 20 prill)


Dashuri dhe pasion: një kombinim që mund të ju bëjë të vendosni një buzëqeshje të lumtur në fytyrën tuaj.

Nëse më pas i shtoni kësaj projekte të Pashkëve që po i ledhatoni në kokën tuaj të vogël, fotografia e një fundjave të qetë dhe të këndshme është e plotë.


Ok me Akrepin dhe Peshoren. Mos keqtrajtoni një Peshq.


Demi

(21 prill- 21 maj)


Çfarë fundjave përrallore për t'u kujdesur për interesat tuaja personale! Pavarësisht nga pasionet, hobet, ato që ju pëlqen të bëni, sigurisht këtë fundjavë do të gjeni mundësitë e duhura për t’u argëtuar dhe thelluar sa të doni.


Mirë me Peshqit dhe Ujorin. Probleme akoma me një Luan.


Binjaket

(22 maj - 21 qershor)


Zemrat dhe shqisat në harmoni të përsosur më në fund! Një fundjavë magjike për dashuri, e nxehtë për erotizëm, e veçantë për takime të reja.

Mos i kushtoni vëmendje keqkuptimeve, të cilat mund të hedhin huti aty ku gjithçka do të ishte e qartë, për të dëgjuar zemrën.


Po për Gaforren dhe Virgjëreshën, kujdes me Akrepin.


Gaforrja

(22 qershor- 22 korrik)


Xhelozia, inatet dhe kujtimet e hidhura - bëni një pako të këndshme nga këto emocione negative dhe hidhni ato tutje.

Fundjava ju kërkon të pushoni, të përkëdhelni veten, të mendoni për interesat tuaja personale dhe të harroni atë që nuk funksionon.


Binjakët dhe Luani mund t’ju ​​dëgjojnë, por një Dash jo.


Luani

(23 korrik- 23 gusht)


Dinamik, jetësor dhe në formë të shkëlqyeshme: Fundjava në krye për flirt, dashuri dhe pasion.

Më në fund, ka ardhur koha që të kompensojmë kohën e humbur dhe të kënaqemi me të gjitha ato kënaqësi që mbase nuk i keni provuar për një kohë të gjatë.


Tërheqje me Gaforren dhe Shigjetarin. Disa dyshime në rritje me një Luan tjetër.


Virgjeresha

(24 gusht- 23 shtator)


Do të ndiheni më të lehtë, mbase sepse të paktën e dini se në çfarë mund të mbështeteni: në afeksione të sinqerta, të vërteta, autentike, ato që janë provë e gjithçkaje që i reziston edhe goditjeve më të rënda.


Me një Binjak mund të gjeni gjuhen e perbashket. Ju gjithmonë i besoni Bricjapit, por jo Shigjetarit!


Peshorja

(24 shtator - 21 tetor)


Gjithmonë aktiv, por ndoshta i etur për më shumë pushim. Herë pas here, një fundjavë e bukur përkëdhelëse dhe relaksimi është gjithçka që ju duhet.

Prandaj, organizohuni siç preferoni: në fund të fundit, sa fundjavë keni kaluar në shtëpi kohët e fundit? Dhe në fund ju gjithmonë keni gjetur diçka për të bërë.


Ok me Dashin dhe Shigjetarin. Më pak me një Luan.


Akrepi

(24 tetor- 22 nentor)


Po në lidhje me organizimin e diçkaje ndryshe nga zakonisht për të kaluar këtë fundjavë të këndshme? Koka juaj e vogël do të punojë me shpejtësi të plotë dhe mund të lindë ide vërtet origjinale dhe të menduara mirë.

Fundjavë magjike për argëtim.


Ok me Dashin dhe Peshqit. Tensione me një Shigjetar.


Shigjetari

(23 nentor- 21 dhjetor)


Zemra juaj do të jetë e ngrohtë, por mendja e hutuar: më mirë të dëgjoni arsyet e zemrës, dhe duke lënë vend vetëm për ato që dini se ka fuqinë për t'ju bërë të lumtur.

Përkëdhelje dhe ëmbëlsi, ushqim i mirë ose shumë sporte: çfarëdo që preferoni!


Do të jeni mirë me Luanin dhe Peshoren - ata ju duan! Jo aq nje Bricjap i paqartë.


Bricjapi

(22 dhjetor- 20 janar)


I zgjuar dhe xheloz - çfarë kombinimi i bukur për partnerin tuaj! Do të jetë një fundjavë e mirë për t'u kushtuar interesave tuaja personale, për të thelluar disa njohuri të kohëve të fundit ose për të dale nga shtëpia.


Marrëveshja gjithashtu duket se funksionon me Virgjëreshën dhe Ujorin, ndërsa tensionet lindin me një Dash, mbase nga xhelozia.


Ujori

(21 janar- 18 shkurt)


Çfarë shkëlqimi që keni!

Ju do të ndiheni në lulëzim të plotë si natyra përreth jush. Dhe ne flasim për ndjenjat, për ëmbëlsinë ndaj njerëzve që doni, pa marrë parasysh nëse janë familja apo miqtë, për butësinë dhe pasionin për partnerin dhe flirtet e reja.


Ok me Demin dhe Bricjapin. Kini kujdes për grindjet me një Peshq.


Peshqit

(19 shkurt- 20 mars)


Dinake, i gatshëm, inteligjent por i pamatur: me pak vëmendje do të keni një fundjavë të qetë.

Për dashurinë dhe erotizmin, sidoqoftë, fundjava juaj nuk duket të jetë shumë bujar. Do të jetë për raundin tjetër!


Por, me Demin dhe Akrepin, çfarë bashkëpunimi i madh! Mos fajësoni një Binjak.

34 visualizzazioni0 commenti

Post recenti

Mostra tutti

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page