top of page

Horoskopi per fundjaven 02-04 prill


Dashi

(21 mars- 20 prill)


Fundjavë Pashkësh, me disa projekte të mbërthyera dhe një dëshirë të madhe për një frymë të freskët!

Më mirë të përqendroheni në gjërat e mira që keni në krah: bisedat zbavitëse të miqve të besuar, afeksionin e atyre që ju duan dhe, për fatlumët, pasionin që ndizet!


Në rregull me Ujorin dhe Peshqit. jo aq me Bricjapin.


Demi

(21 prill- 21 maj)


Pashkëve në intimitet!

Pavarësisht nga programi i kufizuar, ka shumë gjëra që ju pëlqen të bëni dhe që mund të bëni akoma: gatimi, kujdesi për estetikën, biseda me njerëzit që ju bëjnë të ndiheni mirë.

Jo të thatë ndaj njerëzve negativë ose ndaj atyre që nuk ju bëjnë të ndiheni mirë.


Po Shigjetarit dhe Akrepit, kujdes me Dashin.


Binjaket

(22 maj - 21 qershor)


Fundjava e Pashkëve, edhe nëse këtë vit ka kufij dhe pengesa, asgjë nuk mund t’ju ​​pengojë të ndiheni pranë njerëzve që doni, sepse dashuria nuk ndikohet nga ndalesat dhe madje nga raportet larg vibron dhe ushqen deshire!


Mire me Gaforren dhe Luanin. Disa keqkuptime përpara me një Bricjap. Bej kujdes.


Gaforrja

(22 qershor- 22 korrik)


Pashkët janë afer, por nuk duknt, të paktën në sytë tuaj, ishte më mirë vitin e kaluar.

Mos u rrembeni nga humori i keq dhe zgjidhni me kujdes aktivitetet që do të kryhen, duke favorizuar atë që ju pëlqen më shumë. Injoroni thirrjet telefonike dhe komentet nga njerëzit që ju bezdisin.


Ok me Binjakët dhe Peshoren. Tensione me një Dash.


Luani

(23 korrik- 23 gusht)


Pashkë te pazakonta, por me pak nga gjallëria juaj do të jetë një moment i veçantë për ju dhe për të dashurit tuaj që jetojnë së bashku!

Gëzimi dhe ushqimi i mirë, më shumë kohë të lirë dhe argëtim do të mbushin këto orë dhe do t'ju ndihmojnë të kuptoni më të mirën me një frymë pozitiviteti.


Ok me Binjakët dhe Bricjapin. Disa tensione me një Dem të ngatërruar.


Virgjeresha

(24 gusht- 23 shtator)


Pashkët, mbase pak të trishtueshme, mbase do të kishit pritur që të ishte ndryshe.

Mundohuni të reagoni dhe të organizoni diçka të këndshme dhe të bukur për t'i kaluar këto orë në një mënyrë paqësore. Pranë jush, do të gjeni dashurinë e atyre që gjithmonë ju kanë dashur.


Në rregull me Ujorin dhe Peshqit. Kini kujdes se çfarë po thotë një Binjak.


Peshorja

(24 shtator - 21 tetor)


Pashkë me kë dëshiron? Duket se midis dëshirave tuaja ka mbi të gjitha atë të kalimit të orëve të lumtura me partnerin tuaj, të menduarit për ju, për të ardhmen tuaj, duke bërë plane.

Një mënyrë e mirë për të shpërndarë mendimet me familjen, nëse ndonjëherë ju shqetësojne.


Ok me Gaforren dhe Shigjetarin. Mos merrni zjarr me një Dash.


Akrepi

(24 tetor- 22 nentor)


Pashkë e qetë, në të cilën do të keni mundësinë të reflektoni, të telefononi njerëz nga të cilët nuk keni dëgjuar për një kohë të gjatë, t'u kushtoni kohë vetes dhe njerëzve që doni.

Një fundjavë e qetë, por ndoshta e pakuptimtë për zemrën.


Mirëkuptimi i rrjedhshëm me Demin dhe Bricjapin, disa probleme në progres me një Peshore.


Shigjetari

(23 nentor- 21 dhjetor)


Pashkë me familjaret? Shpresojmë, të gjithë jeni dakord se si ta kaloni këtë moment!

Në çdo rast, dijeni se Afërdita ju do dhe dëshiron t'ju shoh privilegjin e dashurisë dhe ëmbëlsisë. Fjala e fundit varet nga ju dhe zgjedhjet tuaja!


Mirë me Demin dhe Peshoren. Disa keqkuptime në rritje me një Virgjëreshë.


Bricjapi

(22 dhjetor- 20 janar)


Pashkë ne mendime!

Ndoshta thjesht dëshironi t’i jepni vetes një pushim nga bluarja e zakonshme dhe të lini çdo tension dhe çdo problem jashtë derës.

Shumë do të varet nga zgjedhjet tuaja, prandaj konsideroni me kujdes se çfarë të bëni.


Ok me Luanin dhe Akrepin. Jini më të kujdesshëm me një Bricjap.


Ujori

(21 janar- 18 shkurt)


Pashkë e gjallë dhe dinamike!

Ideale do të ishte të ishit në gjendje të ishit vetëm me partnerin tuaj, duke pasur parasysh potencialin e pasur erotik që do të keni!

Me pak fjalë, një fundjavë me drita të kuqe, nëse mundeni dhe nëse dëshironi. Por do të ketë edhe argëtim e relaksim.


Po Virgjëreshës dhe Dashit. Mos luftoni me një Peshore.


Peshqit

(19 shkurt- 20 mars)


Një tjetër Pashkë, dhe një vit tjetër kufizimesh!

Mos u ankoni, edhe nëse do të donit të festonit me miqtë dhe familjen, veçanërisht nëse jeni larg dhe nëse nuk i keni parë prej kohësh.

Ju mund ta bëni prezencën tuaj të ndjerë edhe nga distanca.


Do të jeni mirë me Dashin dhe Virgjëreshën, ndërsa me një Shigjetar do të ndiheni mjaft të irrituar.

69 visualizzazioni0 commenti

Post recenti

Mostra tutti

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page