top of page

Horoskopi 20 gusht 2020


Dashi

(21 mars- 20 prill)


Do të keni një shans të mirë suksesi nëse arrini vetëm të mbani një sjellje korrekte, të mos jeni impulsiv, të shmangni gabimet për herë të dytë, çështja qe ju intereson është akoma e rikuperueshme. Do te jeni fitimtare si gjithmone!

Po përjetoni entuziazmin tipik të kësaj periudhe, e cila është aq e gjallë dhe dinamike sa vete ju. Në fakt, ju po kaloni një fazë ndryshimi që ju lejon të rinovoni veten dhe të viheni në lojë.Demi

(21 prill- 21 maj)


Hëna është akoma në gjendje të shkëlqyeshme e cila nxit ndjenjat dhe marrëdhëniet. Telefonata, mesazhe dhe takime. Persa i përket profesionit, kushtojini vëmendje kontratave dhe aspekteve juridike, mund të ketë diçka për t'u shqyrtuar ose e korrigjuar. O tani o kurre me, hidhuni!Binjaket

(22 maj - 21 qershor)


Ju gjej shume te forte! Kjo është një javë e rëndësishme: natyrisht, ne ende nuk jemi akoma afër 'hapit të madh' që do të merret nga dhjetori, por duhet të them që këto ditë ju me të vërtetë keni një aftësi të madhe për veprim. Me Venusin e favorshëm, dashuria gjithashtu mund të zgjohet!Gaforrja

(22 qershor- 22 korrik)


Të dashur Gaforre sot jeni të gjithë të zënë duke planifikuar të ardhmen tuaj afatgjatë. Ka ardhur koha për të ndryshuar jetën tuaj, si në aspektin e punës ashtu edhe në marrëdhëniet ndërnjerëzore. Nëse keni projekte ambicioze, filloni të punoni në to.Luani

(23 korrik- 23 gusht)


Në muajt e fundit, jeni vënë shumë në loje dhe keni provuar të arrini qëllime dhe dëshira që kishit hequr dorë për ca kohë. Mundësitë, megjithatë, për të qenë në gjendje të merrni atë që keni pritur për një kohë të gjatë, nuk kanë mbaruar. Vazhdoni te luftoni ashtu si vete ju, luftetare te palodhur.Virgjeresha

(24 gusht- 23 shtator)


Kjo është një fazë më e mirë sesa në të kaluarën: takime të reja favorizohen, mund të lindin histori të mira, ndërsa marrëdhëniet e vazhdueshme mund të ringjallen. Disa probleme mund të zgjidhen në punë. Erdhi dhe momenti i shumepritur.Peshorja

(24 shtator - 21 tetor)


Nuk dua të them që të gjitha marrëdhëniet romantike janë në krizë, por mendoj se këto ditë nuk keni forcën dhe vullnetin për të bërë zgjedhje të caktuara për jetën. Prandaj, ata që kanë një partner të shenjës tuaj nuk duhet të mendojnë se ka diçka të gabuar vetëm sepse ato shfaqen të hutuar ose të humbur. I thoni gjithmone vetes qe eshte e gjitha kalimtare, perseritjani prap vetes dhe besojeniAkrepi

(24 tetor- 22 nentor)


Miqtë e mi Akrep, dita e sotme ju kujton se keni ardhur nga javë shumë të ndërlikuara nga pikëpamja sentimentale. Periudha më e vështirë ka përfunduar më në fund, pas tensioneve me partnerin që e kanë vene ne prove shume te veshtire mardhenien tuaj. Në punë është koha për të sqaruar situatat e paqarta.Shigjetari

(23 nentor- 21 dhjetor)


Erdhi koha për të ribesuar përsëri në dashuri, mbase duke gjetur kompromise. Mundohuni të shmangni diskutimet e panevojshme, veçanërisht ato të një natyre ekonomike. Në punë, një projekt mund të fillojë deri në fund të vitit.Bricjapi

(22 dhjetor- 20 janar)


Ata që kanë qenë në një lidhje të qëndrueshme për një kohë të gjatë, mund të kenë vënë re një tension të lehtë këto ditë. Në fakt, Venusi dhe Marsi jane në aspekt jo te favorshem, duke kompromentuar qetësinë tuaj sentimentale. Por sot Hena eshte e gjitha e juaja, shijojeni si kurre me pare.Ujori

(21 janar- 18 shkurt)


Ju jeni akoma të lodhur, jeni pas me kohen: Unë nuk po flas për një situatë të vështirë, por për një situatë të hutuar. Në përgjithësi, ju gjithashtu jetoni mirë në konfuzion sepse jeni një person krijues, jeni një person shumë imagjinar dhe jetoni mirë në këtë gjendje tejet emocionale, vetëm se në planin afatgjatë kjo situatë mund të peshojë. Gjithsesi sot do te merrni icik fryme dhe te argetoheni pak.Peshqit

(19 shkurt- 20 mars)


Të dashur Peshq, sot jeni veçanërisht të zhgënjyer nga sjellja e disa personave që ju konsideruat miq dhe që përkundrazi ju kthyen shpinën në kohën e nevojës. Tani që e kuptoni këtë, prejini këto dru të ngordhur dhe përqendrohuni te njerëzit që me të vërtetë mund t'ju bëjnë të lumtur.

80 visualizzazioni0 commenti

Post recenti

Mostra tutti

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page