top of page

Horoskopi 16 shtator 2020


Dashi

(21 mars- 20 prill)


Sot mund të ketë pak lodhje për shkak të angazhimeve të shumta të muajve të fundit. Merkuri i paqëndrueshëm duket se tregon disa vështirësi në nivelin e punës, por së shpejti do të jetë e mundur të rikuperohen dhe sqarohen disa çështje ligjore që janë ende në pritje.


Demi

(21 prill- 21 maj)


Një Hënë e favorshme duket se tregon një forcë të madhe të nevojshme për të rimarrë një farë qetësie. Përvojat e reja duket se kanë një avantazh dhe marrëdhëniet ndërpersonale gjithashtu favorizohen.


Binjaket

(22 maj - 21 qershor)


Kjo ditë duket se sjell me vete edhe disa shqetësime që do të vazhdojnë për dy ditët e ardhshme, por me ardhjen e fundjavës do të jetë e mundur të shohim përsëri dritën. Ata që e kanë parë veten duke bërë gabime në të kaluarën tani mund ta gjejnë veten në pozicionin e duhur për t'u shëruar. Kushtojini vëmendje marrëdhënieve familjare.


Gaforrja

(22 qershor- 22 korrik)


Energjia e lartë këto ditë mund të sjellë disa ndërlikime në planin e punës. Situatat që tani duken të bllokuara do të jenë në gjendje të përjetojnë momente më të mira me ardhjen e Tetorit.Luani

(23 korrik- 23 gusht)


Kjo periudhë duket se përcjell shumë emocione të rëndësishme, por dëshira për më shumë siguri mund të bëjë që dikush të hezitojë të hedhë veten në një marrëdhënie. Rekomandohet më shumë vëmendje në nivelin ekonomik.Virgjeresha

(24 gusht- 23 shtator)


Në këto ditë do të ishte e rëndësishme të jeni në gjendje të mos kufizoni vetveten, duke shfrytëzuar në maksimum të gjitha projektet në diskutim. Ata që e kanë parë veten duke përjetuar një krizë të vogël në një nivel sentimental për shkak të të qenit të larguar gjatë muajve të fundit, tani mund të mbështeten në një rikuperim të mirë falë mbërritjes së Venusit të planifikuar për në Tetor.


Peshorja

(24 shtator - 21 tetor)


Pas disa presioneve të regjistruara gjatë ditës së djeshme, sot do të jetë e mundur të llogarisni edhe pak energji. Fuqia e këtyre orëve mund të jetë e dobishme për të rikuperuar një marrëdhënie sentimentale që mund të ketë përjetuar disa vështirësi gjatë muajve të fundit. Bashkëpunime të reja ne qoshe.Akrepi

(24 tetor- 22 nentor)


Kjo ditë duket se ofron një forcë të madhe, të dobishme për të shpenguar veten nga shqetësimet e djeshme. Ata që e gjejnë veten në një marrëdhënie në gjysmë të rrugës duhet të jenë në gjendje të zhyten plotësisht në marrëdhënie, pa e vënë personin tjetër në provë tepër.


Shigjetari

(23 nentor- 21 dhjetor)


Gjatë këtyre orëve, dikush mund të ndihet veçanërisht i zhytur në një projekt që mund të marrë vrull gjatë javëve të ardhshme. Këto ditë duken veçanërisht të frytshme për ndjenjat, pas një periudhe të gjatë krize.Bricjapi

(22 dhjetor- 20 janar)


Shqetësimet e kohëve të fundit duhet të kapërcehen për t'u përqëndruar më shumë tek ndjenjat. Nxitje e madhe pozitive për bashkëpunime.Ujori

(21 janar- 18 shkurt)


Dita e sotme duket se regjistron pak peshë. Një formë fizike pak e provuar mund të ngadalësojë disa projekte. Shans i mirë për ndjenjat.Peshqit

(19 shkurt- 20 mars)


Një Hënë e kundërt mund të sjellë disa vështirësi fizike dhe pak nervozizëm. Ndjeshmëria e tepërt mund të çojë në humor të keq. Në dashuri, së shpejti do të jetë koha për vendime të rëndësishme.

9 visualizzazioni0 commenti

Post recenti

Mostra tutti

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page