top of page

Horoskopi 03 shtator 2020


Dashi

(21 mars- 20 prill)


Rishikoni me qetësi situatën tuaj financiare.

Hetoni pak për atë që ata ju ofrojnë në këmbim të kohës tuaj, por veçanërisht atë që ata do të presin nga ju në të ardhmen.

Mos u kënaq me sentimentalizëm të lehtë, sepse derisa gjithçka të mbarojë, nuk do të jesh në gjendje të gëzohesh ose të dëshpërohesh.

Retë e vogla po vijnë në dashuri.Demi

(21 prill- 21 maj)


Mundësi të bukura në fushën sentimentale.

Shumë njerëz ju kanë zili pasionin që vendosni të përballeni me situatat më kërkuese, prandaj përfitoni nga ky talent dhe shfrytëzojeni atë në maksimum.

Ju do të merrni pjesë aktive në atë që po ndodh rreth jush dhe do të ndiheni në formë të shkëlqyer.

Do të ishte mirë nëse do të ishit në gjendje të punonit si ekip sot.Binjaket

(22 maj - 21 qershor)


Në jetën private keni nevojë për të njëjtën stabilitet, kështu që nëse keni diçka për të sqaruar, nxirrni në dritë dyshimet tuaja me partnerin tuaj dhe përcaktoni pozicionin tuaj njëherë e përgjithmonë.

Në dashuri, mos harroni se asgjë nuk duhet të jetë aq e komplikuar, prandaj mendoni me kujdes për vlerën që i jepni ndjenjave të caktuara.

Një darkë biznesi apo romanca mund të zbehet, për shkak të ndikimeve të ndryshme ose ngjarjeve të papritura.

Ju keni vonuar shumë dhe tani duhet të bëni gjithçka me nxitim, pa shumë vëmendje në detajeGaforrja

(22 qershor- 22 korrik)

Nëse keni biznesin tuaj, mund të jeni të qetë, kriza përkohësisht është lënë mënjanë për të lënë vend për shpenzime të çmendura.

Në këtë ditë do të keni energji të shkëlqyeshme dhe pas ditësh që nuk janë shumë ndërtuese dhe të kënaqshme, më në fund ka ardhur koha të hakmerreni.

Do të ishte një ditë e shkëlqyeshme sot të konsideroni disa ndjenja të fjetura brenda shpirtit tuaj.

Bukuria, shkathtësia dhe fati do të jenë atuet tuaja, por do t'ju duhet të matni energjinë tuaj duke i kushtuar vëmendje detajeve.Luani

(23 korrik- 23 gusht)


Sharmi juaj shpesh është një armë e rëndësishme, por sot nuk mund të krijoni përshtypjen se nuk jeni në gjendje të arrini diçka vetë, me trurin tuaj. Kur takoni një person të ri ose konfuz sot, jini specifik me pyetjet tuaja: aq më shumë do të jesh i përpiktë

Ata prej jush që janë më të hapur për dashuri do të gjeni arsyet e kënaqësisë sot dhe do të jenë në gjendje të bëjnë projekte të rëndësishme.

Vëmendja juaj ekstreme ndaj detajeve në këtë ditë do t'ju lejojë të mos nënvlerësoni disa situata që mund të komprometojnë punën tuaj në kohët e fundit.

Kohët e fundit keni punuar shumë për të përmirësuar aftësitë tuaja dhe mund të thuhet se keni pasur sukses.Virgjeresha

(24 gusht- 23 shtator)


Në dashuri do të jetoni një fazë shumë të lumtur.

Nëse jeni në trazira për diçka që duhet të ndodhë në lidhjen tuaj të dashurisë, ose në një marrëdhënie me një mik, përpiquni të bëheni gati këtë ditë, pasi adrenalina mund të rritet.

Sot me siguri do të jeni fituesi në çdo situatë.

Sidomos nëse kryeni një punë që përfshin kontaktin me publikun, do të keni ndjenjën e të qenit në harmoni me të gjithë njerëzit që do të takoni dhe kush e di, mbase shkathtësia mund të shpërblehet me një ftesë për darkë, prandaj shkoni për të.Peshorja

(24 shtator - 21 tetor)


Në dashuri do të jetoni një fazë shumë të lumtur.

Nëse jeni në trazira për diçka që duhet të ndodhë në lidhjen tuaj të dashurisë, ose në një marrëdhënie me një mik, përpiquni të bëheni gati këtë ditë, pasi adrenalina mund të rritet.

Sot me siguri do të jeni fituesi në çdo situatë.

Sidomos nëse kryeni një punë që përfshin kontaktin me publikun, do të keni ndjenjën e të qenit në harmoni me të gjithë njerëzit që do të takoni dhe kush e di, mbase shkathtësia mund të shpërblehet me një ftesë për darkë, prandaj shkoni për të.Akrepi

(24 tetor- 22 nentor)


Ata që ju kanë gjykuar gabimisht ka të ngjarë të vërejnë gabimin dhe të rikthejnë reputacionin tuaj

Mundohuni të orientoheni drejt klubeve më të gjalla, do të jeni në gjendje të shkarkoni shumë nga tensioni i akumuluar dhe madje argëtimi nuk dëmton kurrë.

Tani ju keni mundësinë të zbuloni një personalitet të ri dhe, nëse ju pëlqen, mund të filloni një marrëdhënie të re dhe emocionuese, si të miqësisë ashtu edhe të dashurisë.

Beqarët nuk do zhgënjehen nga e sotmja, sepse do të kenë takuar persona interesantë ose në çdo rast kanë hedhur bazat për takime të reja të destinuara të japin fryte në të ardhmen.Shigjetari

(23 nentor- 21 dhjetor)


Në dashuri mund të dëmtoni ndjeshmërinë e partnerit dhe të krijoi momente zhgënjimi ose keqkuptimi.

Sot nuk do të doni të ndani ndjenjat tuaja me të tjerët, por as ato të të tjerëve, kështu që do të jetë më mirë të distancoheni nga ata që dini se janë më të shtrirë nga kjo pikëpamje.

Jini më të organizuar në punën tuaj.

Nëse bëni një punë që ka të bëjë me kontrollin dhe verifikimin, jini më të kujdesshëm para se të kaloni në praktikën tjetër, mos bëni dosje të lehta.Bricjapi

(22 dhjetor- 20 janar)


Sot do të jeni në gjendje të kuptoni në mënyrë të përsosur se çfarë dëshirojnë vërtet njerëzit e tjerë, edhe kur ata e shprehin atë në një mënyrë të paqartë ose të ngatërruar.

Ju nuk duhet të keni frikë se çfarë mund të mendojnë të tjerët për ju në këtë ditë, nëse keni nevojë për kontributin intelektual të dikujt, mos hezitoni të pyesni.

Kjo ditë më në fund do të dalë e qetë dhe ju mund të vlerësoni situatën në punë ose t'i kushtoni disa orë më shumë kujdesit për veten tuaj.

Tani eshtë koha të lini të shkëlqejnë ato ide që i keni mbajtur të fshehura brenda jush për shumë kohë pa qenë në gjendje t'i shprehni ato lirshëm.Ujori

(21 janar- 18 shkurt)


Ju jeni të mirëpritur nga shoqëria, prandaj mos u shqetësoni me ngulm se mos dukeni mirë.

Ju keni një dozë të mirë hijeshie të disponueshme për ta përdorur siç dëshironi dhe për qëllimet që i konsideroni më të përshtatshme.

Puna do t'ju japë më shumë kënaqësi.

Ju mund të merrni informacione interesante nga njerëzit që ju zgjedhin si të besuarit e tyre për shkak të aftësive tuaja të jashtëzakonshme të dëgjimit, megjithatë shpjegojuni atyre që nuk mund t'i zgjidhni problemet e tyre.Peshqit

(19 shkurt- 20 mars)

Ndonjëherë duket se nuk i kuptoni mundësitë që keni, në fakt, shumicën e kohës vazhdoni të ankoheni pa kuptuar se të tjerët mund ta urrejnë.

Ju duhet të pastroni dhe sqaroni, duke filluar nga ndjenjat që keni për një person të caktuar.

Ju ende nuk jeni vendosur në një punë të re ose ende nuk jeni njohur me njerëzit përreth jush në këtë kohë, por është vetëm çështje kohe.

Sidomos në vendin e punës do të duhet të nxitni për të pohuar arsyet tuaja, veçanërisht nëse të tjerët duan të kalojnë një prag të caktuar me ju.

59 visualizzazioni0 commenti

Post recenti

Mostra tutti

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page