top of page

Horoskopi per fundjaven 17-18 tetor


Dashi

(21 mars- 20 prill)


Venusi po kthehet i favorshëm, kështu që ju mund të përjetoni situata intriguese. Lajm i mirë në punë pavarësisht Saturnit në kundërshtim. Ide më pak të qarta ose shumë entuziazëm nga dt. 6 mund t'ju ngadalësojnë ose praktikoni. Por emocionet nuk ngadalësohen dhe nga dt. 7 përkundrazi do të jeni në podiumin e dashurisë dhe rrahjeve të zemrës.


Demi

(21 prill- 21 maj)


Ju mund të jeni në qoshe për dikë me të cilin keni ca interes. Në punë ka një shans të mirë për të fituar beteja personale por mos u ngutni. Sharm dhe potencial super romantik deri në fundjavë. Por mos i shtyni përqafimet tuaja të dashurisë deri pas orës 6, sepse Cupidi, duke ju kthyer shpinën, do të ndërpresë magjinë.Binjaket

(22 maj - 21 qershor)

Do të jetë një fundjavë që do t'ju sjellë pak konfuzion. Ftesa është që të merreni me punë dhe të mos jeni shumë të paduruar. Deri në dt 6, me Venusin në shenjë, ju jeni në krye. Por pasi të jenë përballë Jupiterit dhe Saturnit, ato mund t'ju bëjnë të kuptoni se është shumë e vështirë të ngjitësh enë të thyera disa herë ...Gaforrja

(22 qershor- 22 korrik)

Ju mund të humbni durimin tuaj këto ditë, por përpiquni të qëndroni të qetë. Në punë dita fillon me disa dyshime të tjera, më mirë të shtyni çdo pyetje deri të hënën e ardhshme. Te dielen trupi është i nënshtruar dhe është e nevojshme të keni kujdesin e duhur për të rivendosur tonin dhe kapacitetin për të mbajtur. Mbani sytë hapur në punë - dikush mund të përpiqet t'ju turpërojë.Luani

(23 korrik- 23 gusht


Shtatori është një muaj emocionues për ndjenjat. Sidoqoftë, në punë, yjet ju ftojnë të trazoni ujërat, veçanërisht nëse kryeni një aktivitet të ulur dhe të përsëritur. Qiell i shkëlqyeshëm nga dt. 6. Rezultati është një sinergji e kthjellët me gjithçka dhe me të gjithë, për të mos iu përkushtuar vetëm punës dhe familjes: nga dt 7 planeti i dashurisë hyn në shenjën tuaj.Virgjeresha

(24 gusht- 23 shtator)


Do të përjetoni një fundjavë shumë argëtuese, veçanërisht në dashuri. Vazhdoni në punë, do të ketë lajme dhe ndoshta edhe punë të reja. Deri në datën 5, njohuri super për punë dhe biznes, në një fundjavë gjithashtu ideale për të udhëtuar. Në dashuri deri në fundjavë, qielli është më i favorshëm: Venusi ju përkëdhel deri në dt 6, pastaj shpërqendrohet pak.Peshorja

(24 shtator - 21 tetor)


Në nivelin profesional duhet të kërkoni ndërmjetësime. Disa probleme të vogla mund të trokasin në derë. Pak kaos në dashuri gjatë fundjavës, por është çmimi për të paguar që një lajm i mirë të bëhet pjesë e jetës tuaj. Cupidi deri në dt 6 ju kthen shpinën por, nga e hëna 7 e tutje, gjithçka ndryshon për mirë.Akrepi

(24 tetor- 22 nentor)

Disa situata sentimentale mund të rëndohen gjatë fundjavës. Tani për tani ju mund të merrni vendime biznesi që mund të ndryshojnë jetën tuaj. Qartësia, por më pas, nga dt 6, paparashikueshmëria edhe në gjërat që duken të dukshme. Dhe nga Cupid i 7-të gjithashtu ju kthen shpinën, me një rënie të ndjeshme të tolerancës, vetëvlerësimit dhe një rritje të xhelozisë.Shigjetari

(23 nentor- 21 dhjetor)


Në dashuri ka shumë energji. Situata është gjithashtu e favorshme në punë, ndërsa nuk përjashton disa nervozizma të tepërta. Në përfundimin e saj, vera konfirmohet si një sezon i mirë. Dhe në fakt nga e hëna do të ndiheni më mire. Dhe tashmë nga 6 do të keni edhe ide shumë më të qarta. Por deri në datën 5 ki kujdes që të mos humbasesh në errësirë.Bricjapi

(22 dhjetor- 20 janar)


Ju keni një hënë disonante dhe kjo kërkon pak durim. Mundohuni të jeni të kujdesshëm në punë, tani është koha të merreni me punë. Deri në fundjavë, lëvizni në punë: qielli ju bën të qetë dhe të suksesshëm në biznes dhe mundësi. Nga e hëna e tutje, megjithatë, kujdes maksimal. Keni pak durim, por ndoshta edhe një dëshirë të madhe për emocione dhe më shumë lajme.Ujori

(21 janar- 18 shkurt)

Në dashuri, mund të lindin ndërlikime që ju agjitojnë. Mundësi të reja në punë, por tani për tani mund vetem ti shikoni. Atë që ju mohoi pjesa e parë e verës, në praktikë, do të jeni në gjendje ta merrni tashmë nga e diela. Por nga 7 në dashuri duhet të jeni më të kujdesshëm dhe më pak instiktiv. Si sensualitet dhe ngarkesë erotike ju jeni gjithmonë në mes të shenjave të podiumit.Peshqit

(19 shkurt- 20 mars)


Ju mund të gjeni bashkëpunimin me partnerin dhe të përjetoni emocione të bukura. mund të përjetoni mbyllje në punë. Deri në 5 të mbrojtur në dashuri, por me ide më pak të qarta. Pas kësaj, do të jetë më e lehtë për ju të riktheheni në rutinën e shtatorit. Jupiteri ju mbron.

35 visualizzazioni0 commenti

Post recenti

Mostra tutti

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page