top of page

Horoskopi i fundjaves 12 - 15 mars

Dashi

(21 mars- 20 prill)


Gati për të ndezur motorët e pasionit? Një fundjavë e bukur ju pret, e para e një serie të gjatë, ideale për kultivimin e kënaqësive të shqisave dhe uljen e tyre në të gjitha format që mund të imagjinoni.

Problemi i vetëm është gjetja e personit të duhur!


Po Bricjapit dhe Peshqve. Bëhu më i ëmbël me një Virgjëreshë.


Demi

(21 prill- 21 maj)


Transfertat dhe takimet? Më mirë të jesh i kujdesshëm.

Kjo fundjavë mund të jetë magjike për krijimtarinë, frymëzimin dhe dashurinë, më pak për shoqërimin. Prandaj idealja, një fundjavë intime, në të cilën mund të relaksoheni.


Ok me Bricjapin dhe Peshoren. Momente të mundshme të tensionit me një Binjak.


Binjaket

(22 maj - 21 qershor)


Zemra e hutuar dhe shqisat e gatishmërisë: me këtë kombinim mund të jetë një fundjavë e nxehtë ose një katastrofë e vërtetë! Më mirë të jesh i kujdesshëm atëherë dhe të vlerësosh mirë lëvizjet e tua.

Fatkeqësisht, zemra juaj nuk do t'ju ndihmojë, prandaj jini racional.


Në rregull me Ujorin dhe Shigjetarin. Por në ajer me një Peshq!


Gaforrja

(22 qershor- 22 korrik)


Një fundjavë e shkëlqyer ju pret për të kultivuar krijimtarinë dhe dashurinë.

Ideale për një darkë romantike, për t'u përqafuar në divan dhe për t'iu përkushtuar interesave tuaja personale, përfshirë kuzhinën.


Momente të veçanta mund t'ju shpërblejnë me Peshq dhe Akrep. Por sa keq që Shigjetari është kaq i pakapshëm!


Luani

(23 korrik- 23 gusht)


Do të jeni më agresiv, por gjithmonë paksa i diskutueshëm! Më mirë kushtojini vëmendje asaj që thoni në familje, veçanërisht nëse tashmë po zhvillohen beteja të hidhura.


Shigjetari dhe Virgjëresha do t'ju kuptojnë, por me një Dem është terhiq e mos keput.


Virgjeresha

(24 gusht- 23 shtator)


Por sa nervoze?! Prandaj është më mirë të shmangni vrapimin në njerëz që tashmë e dini se kanë fuqinë t'i bëjnë të gjitha sferat e zodiakut të rrotullohen si helikë.

Pak por të mirë, të besueshëm dhe mbi të gjitha me të vërtetë të dashuruar me ju dhe zgjedhjet tuaja!


Ok me Luanin dhe Akrepin. Nervozizmi në rritje me një Peshq.


Peshorja

(24 shtator - 21 tetor)


Çfarë fundjave! Propozime, lajme, situata të këndshme dhe gjithashtu mundësi të shkëlqyera për të flirtuar dhe për ta bërë pasionin më të gjallë.

Do të ndiheni shumë lart, mbase për shkak të një lajmi që sapo ka ardhur.


Demi dhe Ujori ju duan vërtet, por mbase ju e dini këtë. Edhe pse është i pakëndshëm, edhe një Gaforre ju adhuron.


Akrepi

(24 tetor- 22 nentor)


Do të ndiheni më të relaksuar, më të gatshëm për të dëgjuar, të gatshëm për të shijuar jetën në format dhe mënyrat që preferoni.

Fundjavë e ëmbël për zemrën, e mrekullueshme të kujdesesh për pamjen tënde dhe të ndryshosh diçka me sukses.


Do të ndiheni mirë me Gaforre dhe Virgjëreshën, ndërsa me një Luan ende fluturojnë fjalë të mëdha.


Shigjetari

(23 nentor- 21 dhjetor)


Irritues dhe i pakënaqur: me këtë kombinim, rrezikoni ta ktheni fundjavën në një rodeo, sesa një pushim freskues dhe të këndshëm.

Injoroni komentet, qëndroni larg njerëzve të thartë dhe rrethohuni vetëm me miq pozitivë.


Binjakët dhe Luani do të dinë të të bëjnë të buzëqeshësh, jo aq një Peshq, i cili tashmë ka vendosur pa ty.


Bricjapi

(22 dhjetor- 20 janar)


Niveli i emocioneve është gjithmonë i lartë, por pasioni zvogëlohet dhe iniciativa zvogëlohet. Mos u bëj dembel: raste të caktuara nuk kthehen dy herë dhe duhen kapur gjatë fluturimit.

Do të jetë një fundjavë e shkëlqyeshme të mendoni për pamjen tuaj dhe t'i bëni vetes një dhuratë të këndshme.


Marrëveshje ok me Dashin dhe Demin. Disa pasiguri me një Gaforre.


Ujori

(21 janar- 18 shkurt)


Fundjava e pasionit ka mbërritur!

Yejt kryesore për erotizëm, sharm dhe pamje vrasëse! Ndoshta mund t’i bëni partnerit tuaj një surprizë të bukur!


Do ndiheni mirë me Binjakët dhe Peshoren. Disa tensione në rritje me një Akrep.


Peshqit

(19 shkurt- 20 mars)


Fundjavë me ulje dhe ngritje, ndoshta për shkak të një ngjarjeje të paparashikuar familjare ose shtëpiake, apo edhe punës.

Lini të gjitha këto gracka larg mendjes tuaj: keni nevojë për relaksim dhe argëtim dhe mbi të gjitha shumë, shumë dashuri.


Ok me Dashin dhe Gaforren. Keq me nje Shigjetar.

37 visualizzazioni0 commenti

Post recenti

Mostra tutti

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page