top of page

Horoskopi 4 shkurt 2021


Dashi

(21 mars- 20 prill)


Ju do të keni armët e duhura për ta bërë çdo moment me njeriun tuaj të dashur shpërblyes qe do të jetë i paharrueshëm.

Sot mund të tundoheni të ndërhyni pak në jetën e dashurisë së dikujt që njihni, ndoshta si një cupid ose një lajmëtar: mos u përfshini shumë.

Një person që e njihni mirë ose një i afërm i ngushtë do t'ju mësojë disa sekrete në artin e negociatave.

Paratë shkojnë dorë për dore me kënaqësi: sot ju do të doni të hiqni një tekë. Nëse është e arsyeshme, kush mund të thotë që nuk e meritoni?


Demi

(21 prill- 21 maj)


Ju duhet të pastroni dhe sqaroni, duke u nisur nga ndjenjat që keni për një person të caktuar.

Sot, disponimi juaj do të jetë mjaft i luhatur, pasi hëna ka vendosur të luajë disa hile me ju.

Sfidat që ju presin mund të mos ecin dhe mund t'ju duhet të neglizhoni të dashurit tuaj.

Eshtë koha të bëni një pushim, pasi keni punuar shumë shumë kohët e fundit dhe trupi juaj ka filluar të ndiejë ndryshimet që ndodhin në jetën tuaj.


Binjaket

(22 maj - 21 qershor)


Dëshira për të bere pushtime të reja do të shtrihet në fushën sentimentale dhe do të jeni në gjendje të kapni një pre shumë interesante.

Shumë që i dini mbështeten në aftësitë tuaja dhe mund ta merrni këtë qëndrim dhe ta përdorni në favorin tuaj.

Një punë e bërë mirë është gjithmonë publicitet i mirë, veçanërisht për aftësitë tuaja.

Tani eshtë koha të lini të shkëlqejnë ato ide që i keni mbajtur të fshehura brenda jush për shumë kohë pa qenë në gjendje t'i shprehni ato lirshëm.


Gaforrja

(22 qershor- 22 korrik)


Shikoni nëse mund të argëtoheni pa shpenzuar shumë para.

Sot është një ditë stimuluese si për personat që do të takoni ashtu edhe për situatat që do të shfaqen.

Sharmi juaj është shpesh një armë e rëndësishme, por sot nuk mund të krijoni përshtypjen se nuk jeni në gjendje të arrini diçka vetë. Kur takoni një person të ri ose konfuz sot, nese jini me specifik me pyetjet tuaja aq më shumë do të të jetë i përpiktë

Mundësi të shkëlqyera në fushën sentimentale.


Luani

(23 korrik- 23 gusht)


Ndoshta ju jeni shumë i zënë me diçka tjetër sot dhe përqendrimi ju çon aq shumë në drejtimin tjetër sa partneri juaj nuk do të jetë në gjendje të ndihmojë por të vërejë.

Nëse shqetësoheni për një punë të përfunduar në një kohë të shkurtër dhe pa i dhënë shumë hapësirë ​​rishikimeve që do t'ju lejonin të identifikoni ndonjë gabim, sot do të ishte dita e duhur, dhe mbase e vetmja, për të qenë në gjendje ta rregulloni atë.

Mos u përpiq të jesh i drejtë në një fushë që nuk e njeh. Bëni një përpjekje për të dëgjuar dhe do të mësosh shumë.


Virgjeresha

(24 gusht- 23 shtator)


Kjo është një ditë që premton takime pozitive. Përqendroni vëmendjen tuaj në çështjet financiare, pasi një shumë e caktuar parash mund të jetë rrugës.

Ndodh shpesh që në fillim e nënvlerësoni veten, dhe më pas filloni me një shpërthim dhe përfundoni më herët sesa pritej.

Duke vazhduar në këtë rrugë do të keni një shans të mirë që rruga juaj sentimentale të bëhet gjithnjë e më e mirë dhe të zhvillohet sa më shpejt që të jetë e mundur.

Nëse ndiheni të prekur nga mendimet negative, një shëtitje e mirë mund t’i dëbojë ata, duke i lënë vendin të kuptuarit.


Peshorja

(24 shtator - 21 tetor)


Gjithçka më në fund fillon të ketë kuptim dhe ajo që në të kaluarën ju bënte të vuani tani është në dispozicionin tuaj për tu arkivuar.

Sot është një ditë e mirë për ju, për të zbuluar nëse keni aftësitë e duhura për të realizuar projektin tuaj ose atë të një personi tjetër, i cili po llogariste te ju dhe në profesionalizmin tuaj për të bërë një fitim.

Puna mund të kërkojë shumë aftësi dhe kjo mund të funksionojë në favorin tuaj, sepse ju do të shfaqeni.


Akrepi

(24 tetor- 22 nentor)


Mos i merrni marrëdhëniet tuaja si të mirëqena, pasi ato kërkojnë vëmendje të vazhdueshme.

Retë e vogla po vijnë në dashuri.

Nëse punoni, puna juaj do të jetë më fitimprurëse.

Situatat përreth jush papritmas do të ndryshojnë drejtim dhe mund të fitoni disa projekte.


Shigjetari

(23 nentor- 21 dhjetor)


Nëse po planifikoni një shëtitje me dikë që keni takuar kohët e fundit, përpiquni të shkoni në takim të veshur mirë dhe me një përparim të vogël.

Beqarët do të gjejnë një përqafim të madh, një ndjenjë ose në çdo rast do të shohin të hapen perspektiva shumë interesante.

Eshte gjithmonë një gjë e mirë të përpiqesh të përmirësosh veten, veçanërisht duke marrë për shembull dikë që ka një efekt pozitiv tek ju.

Do të keni biseda shumë interesante me njerëz që do t'ju japin shpjegime të shumta në lidhje me të ardhmen tuaj të afërt, mos u ndikoni shumë megjithatë, rruga është akoma e gjatë dhe e lodhshme.


Bricjapi

(22 dhjetor- 20 janar)


Forma verbuese fizike dhe qartësia e shkëlqyer mendore do t'ju lejojë të arrini rezultate të shkëlqyera në punë.

Efikasiteti në punën tuaj do të varet nga ju.

Në këtë ditë, ju mund të rizbuloni qetësinë e humbur, në një marrëdhënie, me një person afër jush, i cili mund të jetë partneri juaj ose thjesht një mik me të cilin keni pasur një diskutim.

Mundësia e takimeve të kënaqshme në fushën sentimentale.


Ujori

(21 janar- 18 shkurt)


Nuk duhet të keni frikë të mërzisni dikë nëse merrni më shumë kohë për të bërë gjëra që ju pëlqejnë, të tilla si duke shijuar shoqërinë e miqve ose partnerit tuaj.

Nëse po planifikoni një darkë apo një mbrëmje me një person të caktuar, sot do të jetë dita ideale.

Dikush ka nevojë të flasë me ju, a po punoni shumë për të folur me ta? Mundohuni të bëni një fjalim të mirë me këtë person dhe nuk do të humbasë kohë.

Këtë ditë do të keni shumë energji për të përballuar punët më të vështira, jo vetëm fizikisht, por edhe mendërisht.


Peshqit

(19 shkurt- 20 mars)


Sot merrni kontakt me racionalitetin tuaj dhe përpiquni ta mbani atë për tërë ditën të paktën deri në mbrëmje.

Lajmet pozitive njoftohen në fushën ekonomike.

Dyshimet që keni pasur për një person sot do të sqarohen dhe më në fund do të jetë koha për të marrë frymën e madhe te lehtësimit.

Sfera sentimentale është e shkëlqyeshme, e cila është e pasur me qetësi dhe mundësi për takim.

34 visualizzazioni0 commenti

Post recenti

Mostra tutti

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page