top of page

Horoskopi 26 shkurt 2021


Dashi

(21 mars- 20 prill)


Hëna është në një aspekt të mirë dhe kjo do ta ndihmojë dashin në këtë ditë. Keni gjithnjë e më shumë dëshirën e madhe të ktheheni në rrugën e duhur dhe deri në pranverën e ardhshme mund të fillojmë të jetojmë një histori të rëndësishme. Thirrjet dhe propozimet do të vijnë gjithashtu brenda ditës.


Demi

(21 prill- 21 maj)


Kjo është një ditë tjetër ndryshimi për ata që kanë lindur nën shenjën e Demit. Do të ketë ndryshime rreth jush, veçanërisht në lidhje me njerëzit përreth jush. Ju do të duhet ta vendosni veten në perspektivën e të jetuarit të një momenti tranzicioni që mund të jetë i rëndë, por duhet të jeni të durueshëm.


Binjaket

(22 maj - 21 qershor)


Shenja e Binjakëve duhet t’i kushtojë pak më shumë vëmendje formës fizike, veçanërisht nëse është lënë pas dore në periudhën e fundit. Diçka më shumë mund të arrihet tani, por ne ende duhet të jemi të kujdesshëm në dashuri dhe në marrëdhëniet me familjen.


Gaforrja

(22 qershor- 22 korrik)


Gaforrja ka një qiell të favorshëm këtë të premte dhe e gjithë java është premtuese, veçanërisht për marrëdhëniet. Ndiheni të lehtësuar nga disa barra, por lajmi i vërtetë do të mbërrijë në qershor. Tani për tani jemi pezulluar duke pritur që të arrijë diçka më e qëndrueshme.


Luani

(23 korrik- 23 gusht)


Luani nga sot ka Venusin në një aspekt të favorshëm dhe kjo do të shkurtojë distancën me partnerin. Edhe hëna do të kalojë përmes shenjës së luanit, energjia që do t'ju japë do të jetë e mjaftueshme për t'ju mbajtur në humor të mirë. Në periudhën e fundit ka pasur shumë vështirësi, por ne duhet ta mbajmë të lartë moralin dhe vullnetin.


Virgjeresha

(24 gusht- 23 shtator)


Për ata që kanë lindur nën shenjën e virgjëreshës, sot do të jetë një ditë veçanërisht e vrullshme edhe sepse në këtë periudhë ka shumë angazhime dhe pak kohë në dispozicion për të përfunduar detyrat. Kini kujdes nga nervozizmi që mund të rritet nëse duhet t’i përgjigjeni dikujt por fatmirësisht javën e ardhshme do të korrni frytet e përpjekjes tuaj.


Peshorja

(24 shtator - 21 tetor)


Peshorja duhet të fillojë të besojë më shumë në vetvete. Këto ditë nuk do të harxhohen gjithashtu sepse kjo shenjë është e preferuara e yjeve. Në dashuri mund të bëheni të mëdhenj dhe të gjitha historitë që sapo kanë filluar mund të ngrihen dhe t'ju japin emocione të bukura.


Akrepi

(24 tetor- 22 nentor)


Akrepi me qiellin që ai ka duhet të numërojë deri në dhjetë para se të hapë gojën. Ka shumë stres dhe ndoshta një vështirësi duhet të kapërcehet në orët e ardhshme. Duhet të kesh durim për të ecur përpara në mënyrën më të mirë.


Shigjetari

(23 nentor- 21 dhjetor)


Shigjetari përballet me disa bezdi të vogla. Nga sot deri të dielën mund të zgjidhen disa probleme fizike ose personale por, në çdo rast, ka probleme. Duhet patur kujdes, sidomos fundjavën e ardhshme.


Bricjapi

(22 dhjetor- 20 janar)


Shenja e Bricjapit është e lodhur por duhet thënë se po përballet me një periudhë sfiduese me kaq shumë gjëra për të bërë dhe kaq shumë shqetësime. Qielli premton për dashuri por shtrëngoni dhëmbët sot për ditët në vijim do të jetë më mirë. Fundjava sjell surpriza.


Ujori

(21 janar- 18 shkurt)


Sot mund të ndiheni shumë të shqetësuar për një marrëdhënie që po shkatërrohet. Fatkeqësisht, përballja me ndryshime të rëndësishme në jetën e dikujt shpesh përfshin edhe ndryshimin e pikave të referimit, njerëzit përreth. Mundohuni të jeni më afër të dashurit tuaj! Kënaqësi të vogla në horizont!Peshqit

(19 shkurt- 20 mars)


Peshqit fillojnë një periudhë që sjell disa dyshime në dashuri. Venusi ka mbërritur në qiell dhe sjell pak më shumë hutim në anën e dashurisë. Tani ju duhet të angazhoheni për të zgjidhur shqetësimet tuaja sentimentale.

45 visualizzazioni0 commenti

Post recenti

Mostra tutti

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page