top of page

Horoskopi 25 mars 2021


Dashi

(21 mars- 20 prill)


Ditë të ëmbla në fushën sentimentale.

Momente të mrekullueshme në dashuri.

Shtë një kohë e mirë për të filluar një punë ose për të ndjekur një hobi; dhe nëse bëhet fjalë për marrjen e dokumenteve ligjore, edhe më mirë.


Demi

(21 prill- 21 maj)


Provoni këtë ditë për të kuptuar se ku duhet të filloni përsëri.

Nëse duhet të filtroni mendimet tuaja, kjo do të thotë që duhet të pranoni se nuk keni një ide të qartë se çfarë po ndieni.

Njerëzit do të jenë të vështirë, dhe humbja e durimit tuaj mund të jetë një pasojë normale e kërkesave të pamundura.


Binjaket

(22 maj - 21 qershor)


Puna në kompani në këtë ditë mund të krijojë disa probleme, veçanërisht nga pikëpamja e vendimmarrjes.

Vetëm se ende nuk i shihni rezultatet e përpjekjeve tuaja nuk do të thotë që po punoni kot.

Vetëm spsee ai është një person simpatik që të fton nuk do të thotë që duhet të shkosh.

Mos u tregoni hiperkritik me partnerin tuaj.


Gaforrja

(22 qershor- 22 korrik)


Nëse jeni akoma i ankoruar në punën tuaj, kjo është dita e duhur që ju të provoni vlerën tuaj dhe të admiroheni jo vetëm nga shefi juaj, por edhe nga kolegët tuaj.

Sot dëgjoni vetëm zemrën tuaj pa e lënë veten të ndikohet nga asnjë mendim, qoftë pozitiv apo negativ.

Sharmi juaj është shpesh një armë e rëndësishme, por sot nuk mund të krijoni përshtypjen se nuk jeni në gjendje të arrini diçka vetë.


Luani

(23 korrik- 23 gusht)


Mundohuni të mbani pozicionet tuaja të forta dhe të pohoni vullnetin tuaj, por gjithmonë në një mënyrë të sjellshme.

Bari i fqinjit nuk është gjithmonë më i gjelbër se i juaji dhe sot do të keni konfirmim.

Ju jeni të aftë të jeni partneri perfekt dhe duhet të siguroheni që jeni me dikë që e kupton atë.

Aftësitë tuaja, të kombinuara me një fat shtesë, do t'ju lejojnë të shënoni më shumë se një sukses në fushën sentimentale.


Virgjeresha

(24 gusht- 23 shtator)


Do të ketë disa pengesa që do të ndikojnë në suksesin e planeve tuaja.

Ekziston një vijë për të vendosur midis jetës tuaj private dhe punës.

Kohët e fundit keni kërkuar dhe pritur shumë pak nga partneri juaj, kështu që do të ishte më mirë të lironi pak kapjen, përndryshe litari do të prishet dhe ai do të ikë.

Mundohuni të mos i përfshini njerëzit që vlerësoni më shumë, përndryshe ata mund të mos dëshirojnë më t’i përgjigjen kësaj ndjenje.


Peshorja

(24 shtator - 21 tetor)


Konfliktet mund të lindin vetëm nëse mërzitni partnerin tuaj për t'ju shoqëruar ose miratuar zgjedhjet tuaja.

Mos u tërhiq nga përbindëshi i xhelozisë që banon brenda teje.

Eshtë jonormale që ju te punoni kaq shumë, nuk jeni robot dhe lodhja mund të marrë përsipër aftësitë tuaja.

Kushtojini vëmendje sot pakënaqësisë së njerëzve përreth jush, veçanërisht në vendin e punës.


Akrepi

(24 tetor- 22 nentor)


Ju duhet të merrni disa vendime, por tani nuk është koha.

Do të jetë e rëndësishme të mos humbni kontrollin.

Në dashuri do të përjetoni disa momente tensioni që do të duhet të mbani shumë nën kontroll.

Kontrolloni më mirë gjendjen shpirtërore, sepse shumë ankesa mund të mërzisë dikë.


Shigjetari

(23 nentor- 21 dhjetor)


Në këtë ditë ju më në fund do të ktheheni të jeni zotërit tuaj dhe madje mund të bëni diçka të mirë.

Njerëzit përreth jush do të fillojnë t'ju rivlerësojnë dhe do t'ju vlerësojnë më shumë për mendimet tuaja.

Tani eshtë koha për të rivlerësuar disa miqësi sot, pasi mund të jetë e nevojshme që në të ardhmen të dini se tek kush mund të mbështeteni.


Bricjapi

(22 dhjetor- 20 janar)


Në shtëpi, anëtarët e familjes ose partnerët tuaj do të shmangin gjithçka që urreni.

Nuk do të keni rivalë në dashuri, veçanërisht nëse i përkisni dekadës së tretë.

Në këtë periudhë ju jeni të durueshëm dhe këmbëngulës, punoni i disiplinuar dhe arrini të arrini rezultatet e dëshiruara edhe nëse janë të vështira për tu marrë.


Ujori

(21 janar- 18 shkurt)


Para se të veproni, ju lejoni të kalojë shumë kohë dhe idetë tuaja të zbehen.

Shpesh e gjeni veten të hutuar para ndjenjave tuaja, por sot nuk mund të mos i përballoni njëherë e përgjithmonë.

Do të ketë probleme në fushën sentimentale.


Peshqit

(19 shkurt- 20 mars)


Me siguri dita duket premtuese, atëherë ju mbetet juve të angazhoheni në biseda interesante.

Në këtë ditë ju do të shënoni një pikë në favorin tuaj në marrëdhënien tuaj, si të miqësisë ashtu edhe të dashurisë.

Edhe ju keni diçka për të thënë dhe kjo ditë është koha më e mirë për të shprehur veten pa frikë nga gjykimi i të tjerëve.

27 visualizzazioni0 commenti

Post recenti

Mostra tutti

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page