top of page
Lenses

NINA ASTRO

Tutte le novità

Home: Benvenuto

Horoskopi 2021 Binjaket

Për Binjakët, Horoskopi 2021 do të sjellë shumë mundësi të papritura. Ju do t'i vlerësoni ata, pasi jeni, si shenjat e tjera të ajrit, të...

Horoskopi 2021 Gaforrja

Horoskopi i Gaforres 2021 do të duket pak si një mal ne ngjitje. Njerëzit e lindur nën këtë shenjë uji të kontrolluar nga Hëna janë shumë...

Horoskopi 2021 Luani

Horoskopi 2021 do të përqendrohet në punë. Njerëzit e lindur në këtë shenjë të zjarrtë, ylli mbizotërues i të cilave është vetë Dielli,...

Horoskopi 2021 Virgjeresha

Për shkak të pozicionit të Jupiterit dhe Saturnit, 2021 do t’u sjellë një periudhë të vetmuar, kryesisht gjatë muajve të parë. Vendasit e...

Horoskopi 2021 Peshorja

2021 fillon duke i ofruar Peshores mesazhe të qarta të cilat duhet të dëgjohen. Jupiteri synon të fuqizojë sektorin ekonomik me...

Horoskopi 2021 Akrepi

2021 është një vit i zgjidhjeve për te lindurit ne Akrep dhe shumë probleme që janë zvarritur për disa kohë do të zgjidhen përfundimisht....

Horoskopi 2021 Shigjetari

Viti 2021 për Shigjetarin hapet me perspektiva të mëdha dhe për të konfirmuar këtë është prania në shenjën e Jupiterit dhe Mërkurit, e...

Horoskopi 2021 Bricjapi

Dëshira për ndryshim! A ka ndonjë prej jush i zemëruar me Yjet? Jupiteri, Saturni dhe Plutoni në Bricjap në vitin 2020 mund të mos i kenë...

Horoskopi 2021 Ujori

Sa shume lajme! Për mirë apo për keq, protagonistët do të jeni ju. Jupiteri dhe Saturni në Ujor do të kthejnë vëmendjen tek Shenja juaj....

Horoskopi 2021 Peshqit

Midis reflektimit dhe veprimit, ju pret një vit fitimprurës Ajer rinovimit! 2021 do të vihet në lëvizje ngadalë, ndoshta duke ju dhënë...

Horoskopi 21 dhjetor 2020

Dashi (21 mars- 20 prill) Dita e sotme do të jetë një ditë shumë stimuluese në të gjitha aspektet, mos kurseni veten për sa i përket...

Horoskopi javor 14-20 dhjetor

Dashi (21 mars- 20 prill) Do të keni shumë arsye për ta konsideruar jetën të bukur. Ju keni një buzëqeshje të shtypur dhe nuk mund të...

Horoskopi 10 dhjetor 2020

Dashi (21 mars- 20 prill) Së shpejti Venusi do të largohet nga shtëpia e financave, por para se ta bëj atë do të lidhet me Jupiterin dhe...

Horoskopi 09 dhjetor 2020

Dashi (21 mars- 20 prill) Këshillat tuaja janë të rëndësishme për shumë njerëz. Mos u habitni sot nëse ata ju tregojnë gjëra të...

Horoskopi 07 dhjetor 2020

Dashi (21 mars- 20 prill) Sot do të arrini të arrini një paqe të brendshme të mjaftueshme për të zbutur ndryshimet me ata që ju...

Horoskopi i muajit Dhjetor

Dashi (21 mars- 20 prill) Energji e shkëlqyeshme në dispozicion për çdo qëllim tuaj. Do të ndiheni të karikuar, të vendosur për të ecur...

Horoskopi 30 nentor 2020

Dashi (21 mars- 20 prill) Nëse i lini ndjenjat pozitive të drejtojnë ditën tuaj, do të bëni përmirësime të dukshme në marrëdhëniet tuaja....

Home: Blog2

Modulo di iscrizione

Rimani aggiornato

Il tuo modulo è stato inviato!

Home: Iscriviti

CONTATTACI

Grazie per l'interesse dimostrato in Nina astro. Per maggiori informazioni, non esitare a contattarmi, ti risponderò appena possibile!

  • Facebook

Il tuo modulo è stato inviato!

Home: Contatti
bottom of page